největší úspěchy přípravky


Sparta Praha hledá Vaňov na fotbalové mapě …

 Starší přípravka TJ Vaňov se nesmazatelně zapsala do historie klubu. Porazila slavnou Spartu Praha a odnesla to i Dukla Praha !!!

aneb jak se plní fotbalový sen….

Na turnaji starších přípravek Chelsea CUP 2010, pořádaným FK Ústí nad Labem, na který jsme byli pozváni po dobrých výkonech v soutěži okresního přeboru jako náhradní tým za FK Jablonec, se naši kluci zapsali do historie vańovského fotbalu zlatým písmem. Po bojovných výkonech dokázali držet krok a dokonce i přehrát přípravky ligových týmů. Řádění našich kluků odnesla slavná Sparta Praha a to hned dvakrát (tým Sparty „A“ i „B“). Porazit jsme dokázali ještě tým Dukly Praha. Remizovali jsme s týmem Mladé Boleslavi a s Admirou Praha „A“. Oba remízové zápasy byly dost smolné a nesli se v duchu neproměněných šancí. Hlavně ta druhá s Admirou Praha „A“, kdy se nám nepodařilo udržet dvoubrankové vedení, byla  zklamáním, neboť nás stála postup do finálové skupiny mezi nejlepší čtyři týmy. Jedinou porážku nám uštědřil tým SK FS Junior Teplice a to hned v úvodním zápase. Celkem jsme obsadili 5 místo z deseti týmů. Vítězem se stala Sparta Praha "B", což znamená, že jsme vítěze porazili.

K dispozici budou i amatérské videozáznamy z utkání.

 základní skupina:

TJ Vaňov  0:2  SK FS Junior Teplice

TJ Vaňov  1:1  FK Mladá Boleslav

TJ Vaňov  1:0  AC Sparta Praha B

TJ Vaňov  2:2  FK Admira Praha

 skupina o 5-8 místo:

TJ Vaňov  3:0  AC Sparta Praha A

TJ Vaňov  2:1  FK Dukla Praha

Sestava : Frank Jakub, Novotný Patrik, Zeman Jan, Mikšovský Michal, Nauš Dominik, Doskočil Jindra, Škvor Péťa, Stehlík Lukáš, Hahn Matěj, Lácha Radek

Střelci : Zeman Jan 4, Mikšovský Michal 2, Doskočil Jindra 2, Novotný  Patrik 1

Trenéři : Škvor Petr a Stehlík Radim

 

Děkuji všem hráčům, trenérům, rodičům a divákům za nezapomenutelný zážitek a přeji všem klukům, aby nebyl jejich poslední…

 

Petr Škvor

Pod sebou jsou srovnána videa  zápasů na Chelsea Cup 2010

Jak jsme vyklepli Spartu Praha "A" i "B" a ktomu ještě Duklu Praha

https://www.youtube.com/watch?v=qOM12MAlEFo

https://www.youtube.com/watch?v=jsdRZZDpbHI

https://www.youtube.com/watch?v=IhzvXcVpis4

 


Konečně "ZLATO" za 1. místo v Krupce.

Čekání na zlato skončilo v Krupce - 5 vítězství 15 bodů, skóre 20 : 0.

Po několika pokusech se konečně podařilo vlčatům dotáhnout turnaj do vítězného konce. Zlaté medaile se nerodili lehce, i když to podle výsledku a konečného skóre nevypadá. Začali jsme se šesti hráči včetně doléčující se Barči a museli dodatečně narychlo povolat dva končící marody Jardu s Martinem, kteří už od druhého zápasu byli k dispozici. Jinak bychom 15 minutové zápasy zvládali těžko. Tentokráte musím vlky pochválit nejen za výsledky, ale hlavně za předvedenou hru. Fotbal v podání našich borců se začíná kombinačně zvedat a najdou se akce, které zaslouží velkou pochvalu a snesou přísné měřítko. Pokud se něco nepovedlo, tak to stačili bojující vlci napravit ať vynikající defenzívou, tak i jistotými zákroky v brance, v které se vystřídali oba brankáři Dominik a Péťa. To, že jsme za poslední dva turnaje z 11 zápasů održeli jen 2 branky je důkazem dobré práce všech vlčat, plněním taktických pokynů a tradiční bojovností. Když se k dobré hře ještě přidal střelecký apetit Marka (11 branek - nejlepší střelec turnaje), tak bylo jasné, že bez medaile neodjedeme. V posledním zápase nás čekal souboj s německým Heidenauerem SV o celkové vítězství. Soupeř měl k dispozici dvě vyrovnané sestavy a rozhodně nám nechtěl dát nic zadarmo. Vlci se v situaci kdy hrají o vítězství neocitli poprvé a tentokráte to po fotbalovém a  takticky výborně zvládnutém zápase konečně dotáhli ke zlatu vítězstvím 2:0, když se trefili Standa s Markem. Soupeř se do mnoha šancí nedostal a když už nějaká střela prošla k brance, tak narazila na Péťu a ten vše s přehledem vyřešil. Za trenéry chci vlčatům moc poděkovat a pogratulovat k vítězství. Další poděkování patří i rodičům za to, že jsme se v době velké marodky dokázali sejít i když nebyli všichni zcela fit.

Sestava: Mudrich, Škvorová, Kadleček P+P, Duchoň, Stožický, Souček, Vlček

Zápasy:

Vlci Vaňov  3 : 0    Sokol Košťany

Vlci Vaňov  3 : 0    TJ Řepín

Vlci Vaňov  10 : 0  TJ Krupka

Vlci Vaňov  2 : 0    TJ Hvězda Trnovany

Vlci Vaňov  2 : 0    Heidenauer SV

 

1.2.2015 - 15b - 20:0 - 1. místo

Vlci děkujem...


Vlci vezou stříbrné medaile z Libouchce....

Stříbrné medaile si vezou vaňovští Vlci z turnaje přípravek v Libouchci. Povedený výkon přípravky, kdy o zlato jsme přišli až prohrou v posledním zápase s týmem Neštěmic.

4 vítězství, jedna remíza a jedna prohra se skóre 12:2. Střelecky se zaskvěl Jarda Souček (7 branek) a nejlepším brankářem byl vyhlášen Dominik Mudrich.

Sestava: Mudrich, Kadleček P+P, Stožický, Souček, Collymore, Peřina, Polanský

Zápasy:

Vlci Vaňov  2 : 0  Česká kamenice

Vlci Vaňov  4 : 0   SK Děčín 2

Vlci Vaňov  3 : 0   Neštěmice 07

Vlci Vaňov  0 : 0   Boletice

Vlci Vaňov  3 : 0   SK Děčín 1

Vlci Vaňov  0 : 2   Neštěmice

25.1.2015 - 12b - 12:2 - 2. místo


Vlci vezou stříbrné medaile z Krupky....

Stříbrné medaile si vezou vaňovští Vlci z vánočního turnaje přípravek v Krupce. K tomu získal Pavel Kadleček ocenění za nejlepšího hráče turnaje a odvezl si tak zájezd na bundeslligové utkání ve Wolfsburgu (kam jinam by měl vlk jet). Chvilku trvalo, než jsme se srovnali s velikostí hřiště a jinou palubovkou. Jen škoda, že spousta vlčat, která se měla na turnaj dostavit marodí či nemohla. Předpokládal jsem, že si všichni zahrají. Nestalo se, ale i tak jsme v sestavě měli pár změn. V brance zachytal slušně Dominik (jen 3 branky), ve hře se více objevili Míša s Kryštofem a do pole se dostal i Péťa Kadleček a nakonec povolaný Honza Martinů. Jinak klasická sestava bez r. 2005. Jako jediní jsme potrápili pozdějšího a suveréního vítěze z Mostu, když jsme neudrželi remízu brankou v posledních vteřinách zápasu a prohráli 2:1. Jako jediný nepovedený výkon byla prohra 1:0 s Košťanama, kdy se soupeř prosadil z ojedinělé šance z rohového kopu. V posledních dvou utkáních už jsme předváděli hru, se kterou jsme museli být spokojení všichni, přihrávky, fotbalovost , nasazení, dodržená taktika a s tím i nastřílené góly. Vánoční turnaj se tedy vydařil a teď májí vlčata čas na odpočinek, před náročnou zimní přípravou, která začne v lednu. 

Sestava: Mudrich, Škvorová, Kadleček P+P, Duchoň, Stožický, Collymore, Martinů J+M

Zápasy:

Vlci Vaňov  2 : 0   Hvězda Trnovany

Vlci Vaňov  1 : 2   Mostecký FK

Vlci Vaňov  0 : 1   Sokol Košťany

Vlci Vaňov  3 : 0   TJ Krupka

Vlci Vaňov  4 : 0   TJ Proboštov

Vlci Vaňov  6 : 0   Sokol Srbice

12b - 16:3 - 2. místo


Neuvěřitelné penaltové drama ve finále turnaje přípravek ve Velkém Březně - 2. místo

Vaňovští vlci vezou stříbro z posledního turnaje sezóny. Finálové drama, které skončilo penaltovým roztřelem až v 10 serii, bylo opravdovým vyvrcholením letošní sezóny a důstojným rozloučením se s mladší přípravkou. Ve finále proti Mojžíři jsme vedli 2:0 a měli mnoho šancí na zvýšení náskoku. Štěstíčko se bohužel od vlčat odklonilo a Mojžířským se podařilo vyrovnat, i když hlavně vyrovnávací branka byla opravdu z říše kuriozit. Šli jsme na penalty a během rozstřelu jsme měli čtyřikrát šanci zvítězit, stačilo jen proměnit. Bohužel dotyční střelci neunesli šanci stát se hrdiny a většinou netrefili zařízení. O to více je potřeba pochválit střelce, kteří proměnili i když se dostali do opačné situace a jejich neproměnění by znamenalo vyřazení. V 10 serii využili Mojžířští možnost opakovaně zařadit jejich střelce (bylo jich jen 9) proti našim nejmenším a to nakonec znamenalo jejich vítězství. Penalty jsou vždy loterií a sebelepší fotbalista občas nepromění. Spíše je škoda, že jsme nevyhráli v základní hrací době, kde jsme soupeře přehráli na šance, ale i ve hře. Za sebou jsme nechali mužstva Povrlů, Chabařovic, Velkého Března a Boletic. Druhé místo je i tak nádhernou tečkou za letošní sezónou a všem vlčatům děkuji za předvedenou hru a přeji krásné prázdniny.

Sestava:  Kadleček Pavel + Petr, Škvorová Bára, Souček Jarda, Stožický Marek, Collymore Kryštof, Mrkvan Fanda, Vácha Martin, Duchoň Standa, Martinů Jan, Vlček Martin.


Vítězné Vaňovské loučení se soutěží mladších přípravek...

Vlci děkujem...Vlci děkujem...Vlci děkujem...Vlci děkujem...Vlci děkujem...Vlci děkujem...Vlci děkujem...Vlci děkujem...Vlci děkujem...
 

K satelitu: 

Vzhledem, k tomu, že šlo o poslední satelitní turnaj v sezóně, ale i poslední satelit v "mladších přípravkách" a ještě k tomu na domácí půdě a před dokopnou, chtěli jsme vyhrát. Předpokládali jsme, že uděláme vše pro dvě vítězství v úvodních zápasech, což by podle kvality soupeřů mělo na vítězství v satelitu stačit a do posledního utkání už nasadíme naše nováčky a naděje. Po výborném výkonu proti Povrlům, jsme však zaspali zápas s Chlumcem a remíza 5:5 nám ještě vítězství nazaručovala. Museli jsem tedy jet naplno i první půli proti FK Ústí a teprve po zjištění poločasového výsledku na sousedním hřišti jsme mohli turnaj dohrát v klidu i s našimi nejmenšími. Mimořádný střelecký výkon podal Marek Stožický, kdy se zasloužil o většinu vstřelených branek. Všichni vlci se předvedli ve skvělé formě a také v nových dresech. Tak doufáme, že jim to vydrží i do dalších ročníků. Vyhlášením nejlepších hráčů mužstva pak byli za celoroční snahu a přístup k tréninkům a zápasům vyhlášeni Pavel a Petr Kadlečkovi, ale ocenění zaslouží všichni. Svým přístupem k tréninkům a zápasům je ale potřeba pochválit náše hráče základních sestav a to jmenovitě. Barču Škvorovou, Petra a Pavla Kadlečkovi, Marka Stožického, Jardu Součka a Martina Vlčka, ale poděkování patří samozřejmě všem vlkům a rodičům za fungování naší vlčí smečky. Dokazauje to i 100% zájem o letní soustředění.

Vlci 7:1 Povrly

Vlci 5:5 Chlumec

Vlci 8:0 FK Ústí

 

V sestavě chyběl jen Kryštof, Šimon a zraněný Fanda Lisec.

 

děkujeme všem

TRENÉŘI.

výsledky 2013_2014-Vlci-Vaňov.pdf (706987)

foto FAČR


2. místo, stříbrné medaile a sklap ligové Dukly Praha si vezou VLCI z Litoměřického turnaje přípravek !!!

Další úspěšný turnaj korunovali Vlci v posledním zápase vítězstvím 2:0 nad ligovou přípavkou Dukly Praha. Dukla předváděla výborné výkony a měla nakročeno k vítězství v turnaji, ale po výborném výkonu (zvláště v závěrečných zápasech) našich vlčat, zůstalo celkové vítězství opět domácím Litoměřicím a vzájemný zápas odsunul Duklu Praha až za naše vaňováčky. Nechali jsme tak za sebou tým Dukly, Děčína, Řepína a Litoměřické rezervy. Nejlepším brankářem turnaje byl opět vyhlášen náš Petr Kadleček. V zápasech s Děčínem a Duklou jsme ukázali, že jsme schopni vítězit nejen bojovností, ale když chceme, tak umíme předvést i fotbal okořeněný přihrávkami a pěknými akcemi. Určitě je na čem stavět, jen by to do budoucna chtělo rozšířit naši základnu o další šikulky. Děkuji všem vlčatům za výbornou reprezentaci klubu a věřím, že to nebyly poslední medaile a že si někdy šáhneme i na tu zlatou.
Sestava: Kadleček Petr, Škvorová Bára, Kadleček Pavel, Souček Jarda, Stožický Marek, Vlček Martin, Martinů Jan, Duchoň Standa
Trenéři: Škvor, Souček
výsledky: 1. Litoměřice, 2. Vlci vaňov, 3. Dukla Praha....

DOMÁCÍ

HOSTÉ

SKÓRE

FK Litoměřice A

Vlci Vaňov

1 : 3

FK Litoměřice B

FA PV Děčín

4 : 2

DUKLA Praha

TJ Řepín

2 : 1

FK Litoměřice A

FK Litoměřice B

3 : 4

Vlci Vaňov

TJ Řepín

1 : 1

FA PV Děčín

DUKLA Praha

0 : 7

FK Litoměřice B

Vlci Vaňov

3 : 2

DUKLA Praha

FK Litoměřice A

2 : 1

TJ Řepín

FA PV Děčín

1 : 0

FK Litoměřice B

DUKLA Praha

2 : 2

Vlci Vaňov

FA PV Děčín

2 : 1

FK Litoměřice A

TJ Řepín

4 : 1

DUKLA Praha

Vlci Vaňov

0 : 2

TJ Řepín

FK Litoměřice B

2 : 3

FA PV Děčín

FK Litoměřice A

3 : 7

 

 


Stříbrné medaile za 2. místo - smůla z Litoměřic protržena....

Po dvou čtvrtých místech se vlčatům konečně podařilo prolomit smůlu a na krku se jim houpou stříbrné medaile. Opětovně silně obsazený turnaj, i když tentokrát bez prvoligového zástupce, přinesl jako vždy vyrovnané a bojovné zápasy. Ve skupině jsme porazily béčko přípravky z Děčína (fotbalová akademie Petra Voříška) a Mondi Štětí. Opětovně o gól jsme prohráli s béčkem FK Litoměřice. V semifinále nás čekal vítěz druhé skupiny a to Děčínské áčko. Dostali jsme se do dvoubrankového vedení, ale silný soupeř dokázal vyrovnat a v poslední minutě nás zavřel u naší branky. Odolali jsme a došlo na penaltový roztřel. Poprvé se nám povedlo penalty vyhrát (v rostřelu)a čekalo nás finále. Tam jsme narazili na našeho přemožitele ze skupiny FK Litoměřice B, který vyřadil přípravku SK Slaný. Bohužel na Litoměřické nám štěstíčko zatím nepřeje a na dva šťastné góly soupeře jsme nedokázali odpovědět. Přesto všem vlkům patří velký dík za přístup a bojovnost. Vyzvednout však musím mimořádně kvalitní výkon Petra Kadlečka v brance, který si právem odvezl i cenu za nejlepšího brankaře turnaje. Jinak jsme se samozřejmě spoléhali na naší základní sestavu  - Pavla Kadlečka, Bára Škvorovou, Marka Stožického a Járu Součka + střídající vlky Martina Vlčka, Fandu Mrkvana, Šimona Štěrbu a Kryštofa Collymora. Po bronzu z Brozan, tak vezeme další a cenější medaili. Přesto máme stále co zlepšovat a k bojovnosti potřebujeme přidat hlavně na větší fotbalovosti a kolektivnějším pojetí přechodu do útoku. V Brozanech jsme předvedli pohledněší fotbal, ale samozřejmě hrajem to co nám soupeř dovolí. Ještě jednou velký dík dětem i rodičům, a věřím, že to nejsou poslední úspěchy našich vlčat.

skupina:

Vlci Vaňov  3:0  FA PV Děčín B

Vlci Vaňov  0:1  FK Litoměřice B

Vlci Vaňov  2:0  Mondi Štětí

semifinále:

Vlci Vaňov  2:2  FA PV Děčín A, penalty 2:1

finále:

Vlci Vaňov  0:2  FK Litoměřice B

Pořadí:

1.     FK Litoměřice B

2.     Vlci Vaňov

3.     FA PV Děčín A

4.     SK Slaný

5.     FK Litoměřice A

6.     Mondi Štětí

7.     FA PV Děčín B

8.     FK Mělník


Mladí vaňováččci vezou placky z Litoměřic

3.místo na turnaji r.2006 v Litoměřicích dne 2.2.2013

Další super výkon našich nejmenších vańováčků na velmi silně obsazenémm turnaji hráču r. 2006. Zlato brali domácí FK Litoměřice a stříbro Dukla Praha, kterou jsme i přes výraznou převahu a množství šancí nedokázali porazit (1:1) a to nás nakonec stálo stříbro. Před posledním zápasem turnaje (Vaňov vs. Litoměřice) jsme měli jasno, vítězství by ná přineslo zlato, remíza stříbro a prohra bronz. Bohužel na silný tým domácích jsme tentokrát nestačili a po několika chybách bylo o výsledku rozhodnuto už v polovině zápasu. Alespoň jsme mohli do finále nasadit i naše nejmenší na trochu delší čas. V turnaji se nám povedlo několikrát otočit špatně se vyvíjející skóre a to se cení a ukazuje týmového a bojovného ducha. Zatím sice bojovnost převyšuje fotbalové dovednosti, ale určitě je na čem stavět. Oproti turnaji ve Verneřicích jsme tentokrát měli navíc i Honzu, Šimona a Péťu. Všichni prokázali velikou chuť hrát a zaslouží velkou pochvalu. Musím tedy znovu všechny pochválit za přístup s jakým do všech utkání nastoupili a rodičům za podporu. Pokud budeme se stejným zápalem přistupovat i k tréninkům, tak to jistě nejsou poslední medaile. Porazili jsme Mělník, Děčín a Řepín, uhráli remízu s Duklou Praha a mužstvem Brozan. Děkuji ještě jednou všem a uvidíme se na trénnku. Celkem tedy 3 vítězství, 2 remízy a jedna prohra. - 11 bodů - 3 místo.

Vaňov  1 : 1  Brozany

Vaňov  2 1  FC Mělník

Vaňov  1 1  Dukla Praha

Vaňov  1 0  Děčín FAPV

Vaňov  3 2  TJ Řepín

Vaňov  0 4  FK Litoměřice

 

Sestava: Kadleček Petr (brankář), Škvorová Bára, Kadleček Pavel, Souček Jarda, Stožický Marek, Duchoň Standa, Martinů Jan, Černý Petr, Štěrba Šimon

Střelci:   Stožický Marek 5, Souček Jarda 3

Trenéři:  Škvor, Souček


Mladí vaňováččci vezou stříbro z Verneřic.....

2.místo na turnaji r.2006 ve Verneřicích dne 16.12.2012

Pouze rozdíl ve skóre stál mladé vaňováčky vítězství na silně obsazeném turnaji ve Verneřicích. Výborné a hlavně bojovné výkony si zaslouží opravdu velkou pochvalu. Pouze remíza 2:2 s litoměřickým mužstvem znamenala jedinou bodovou ztrátu a i když jsme vedli již 2:0, musíme uznat, že hráči Litoměřic si celkové vítězství v turnaji zasloužili. Jinak je potřeba vyzdvihnout kolektivní a aktivní výkon a to s pouze jediným hráčem na střídání. Jako bonus jsme získali nejlepšího střelce turnaje a to si zcela zaslouženě odvezl Marek Stožický za 20 vstřelených branek. Nejlepším hráčem týmu jsme zvolili Petra Kadlečka za kvalitní výkon v brance. Poděkování ale patří opravdu celému týmu. Celkem tedy  13 bodů - skóre 28:4

Vaňov  4 0  Benešov

Vaňov  2 2  Litoměřice

Vaňov  9 1  FAPV A (fotbalová akademie Děčín)

Vaňov  3 1  Verneřice

Vaňov  10 0  FAPV B (fotbalová akademie Děčín)

 

Sestava: Kadleček Petr (brankář), Škvorová Bára, Kadleček Pavel, Souček Jarda, Stožický Marek, Duchoň Standa

Střelci:   Stožický Marek 20, Souček Jarda 4, Kadleček Pavel 3, Škvorová Bára 1

Trenéři:  Škvor, Souček


Chelssea Bar Cup 2012

Další výborné představení starší přípravky TJ Vaňov mezi fotbalovou elitou. Celkově páté místo na velmi silně obsazeném turnaji. Znovu jsme mezi sebou přivítali kluky r. 2000 (Páťa, Hoňáro a Domča), kteří přispěli svou kvalitou a zkušenostmi. K tomu se přidala bojovnost našich kluků a celkově to stačilo na 3 vítězství, dvě remízi a 3 prohry. Zcela zaslouženě jsme tedy skončili uprostřed na 5 místě. Tentokráte jsme tedy nezíklali sklapy ligových přípravek, ale kromě porážky 3:0 od domácí ARMY "A", jsme byli ve všech utkáních minimálně vyrovnaným soupeřem. Porazit jsme dokázali, Neštěmice, Forvard Děčín a ARMU "B".

TJ Vaňov  1:0    Arma "B"

TJ Vaňov  2:3   FK Junior Teplice

TJ Vaňov  1:1   FC Mladá Boleslav

TJ Vaňov  0:1    FK Pardubice

TJ Vaňov  0:3    Arma "A"

TJ Vaňov  2:1    Neštěmice

TJ Vaňov  1:1    Baník Most

TJ Vaňov  1:0    Forward ONE

Sestava:  Novotný Patrik, Traista Pavel - Nauš Dominik, Zeman Jan, Mikšovský Michal, Škvor Petr, Hahn Matěj, Rubeš Viktor, Stehlík Lukáš, Budka Vojta, Švorová Bára

Trenéři: Škvor, Navrátil, Stehlík


 Starší přípravka TJ VAŇOV se  stala vítězem okresní soutěže v sezóně 2010 - 2011

 

výsledky.pdf (1,3 MB)


Zlatá starší přípravka - Vítězství na turnaji v Libochovicích !!!

Pět vítězství a skóre 19:1. Závěrečný halový turnaj jsme zvládli na jedničku a vezeme si zlatý pohár a cenu za nejlepšího hráče (Honza Zeman). I když v tomto turnaji nezněli příliš zvučná jména protivníků, jako na minulých turnajích, je vítězství bez ztráty bodu cené a zcela zasloužené. Turnaj nám dal možnost nechat více zahrát naše nejmenší a ti ukázali, že se už něco naučili a neustále se zlepšují. Jedničku s hvězdičkou si tentokráte zaslouží opravdu všichni a snad nám tato pohoda vydrží i do jarní části sezóny, kdy se pokusíme udržet pozici podzimního mistra. Na stránky jsem umístil sestřih několika gólů, vyhlášení a fotek. V případě, že by někdo chtěl DVD z celého turnaje, stačí říci. Mám ho už hotové.
 Výsledky:

TJ Vaňov   4:1   Sokol Brozany

TJ Vaňov   4:0   Třebenice

TJ Vaňov   3:0   SK Zichovec

TJ Vaňov   3:0   Libochovice "A"

TJ Vaňov   5:0   Libochovice "B"

Sestava:  Frank Jakub, Novotný Patrik, Mikšovský Michal, Zeman Jan, Nauš Dominik, Škvor Péťa, Stehlík Lukáš, Lácha Radek

Střelci :   Zeman 10, Mikšovský 3, Stehlík 2, Nauš, Novotný, Škvor, vlastní

Trenéři:  Škvor Petr a Stehlík Radim

30.1.2011         2.místo na turnaji starších přípravek

Stříbrné medaile, 5 vítězství, jedna remíza a jedna prohra....

Tak to je účet za další skvělé představení naší starší přípravky na turnaji "HELIA ENERGY CUP"

I když naše hra představovala více bojovnosti, než fotbalové krásy, zaslouží si kluci pochvalu. Odměnou jim je pouze jeden obdržený gól hned z úvodního zápasu (opět SK Junior Teplice), který znamenal jedinou naší porážku. Pak už jsme se nadechli k zodpovědnému výkonu, který jistil bezchybný Kuba v Brance. Do hry se tentokrát zapojili více i naši nejmenší a za snahu a předvedené výkony jim nemůžeme nic vytknout. Mrzí mě jen menší zapojení ostatní hráčů do výraznějšího ohrožení soupeřovi branky a tak naše střelecké zápisy skončili pouze na Honzovi Zemanovi a Míšovi Mikšovském. Kupodivu jsme předvedli lepší výkony proti silným můžstvům (TEPLICE, FK ÚSTÍ "A", MOST) a slabší soupeře jsme porazili jen s obtížemi. Porazit jsme je ale dokázali a tak se klukům houpou stříbrné placky na krku. Nejlepším hráčem našeho mužstva byl vyhlášen kapitán Honza Zeman.
V celkovém hodnocení, se před nás dostalo pouze "A" mužstvo FK Ústí a za sebou jsme nechali dalších 6 týmů, včetně Mostu a Teplic.

Výsledky:

TJ Vaňov   0:1   SK Junior Teplice

TJ Vaňov   3:0   FK Ústí n/L "B"

TJ Vaňov   1:0   Forward One (Děčín)

TJ Vaňov   0:0   FK Ústí n/L "A"

TJ Vaňov   1:0   FK Louny

TJ Vaňov   1:0   FK Baník Most

TJ Vaňov   1:0   FK Velké Březno

 

Sestava:  Frank Jakub, Novotný Patrik, Mikšovský Michal, Hahn Matěj, Zeman Jan, Nauš Dominik, Škvor Péťa, Stehlík Lukáš, Holvek Matyáš

Maskoti a asistenti:  Bára Škvorová a Vandas Jan

Trenéři:  Škvor Petr a Stehlík Radim

 

Děkuji všem za výbornou reprezentaci Vaňovského fotbalu a rodičům za podporu z hlediště.


Kontakt

Vlci Vaňov

Hřiště Vaňov

Petr Škvor - 724 748 521 - Žáci - vlci-vanov@email.cz

Mirek Zeman - 608 861 003 - Přípravky - zemirek@seznam.cz
fotbal.vanov@seznam.cz